22 let s Vámi

O Nás

Jsme dynamická reklamní agentura, která svým klientům poskytuje full servis v oblasti reklamy a již od roku 1991 úspěšně působíme na trhu.
Náš kreativní tým zajistí originalitu Vaší firemní identity, avšak vytvořením grafického návrhu naše práce zdaleka nekončí.
Máme vlastní technické zázemí a výrobní prostory, které umožňují kompletní realizaci zakázek.
Kontaktujte naše obchodní oddělení a přesvědčte se, že právě my jsme to, co potřebujete pro kvalitní firemní prezentaci.

Historie

Za posledních 25 let jsem poznal, jak složitá je cesta, která vás dovede tam, kam jste chtěli dojít. 

Dvojnásobný vítěz Duhového paprsku

Soutěže signmakingových realizací v ČR

Začínal jsem se štětcem v ruce a pracoval jsem po boku několika nadšených lidí a společně jsme měli touhu vytvářet dobré věci. 
Byl jsem součástí  "digitální revoluce" a jsem rád.  Se vzpomínkou na časy kdy byl pro nás internet jen jednou z kapitol technického románu, kdy psáček a "malštok" byl jediný nástroj na přerod myšlenky ve skutečnost, si vždy uvědomím, jak krásné je, změnit  své představy z dětství ve skutečnost. 
Automobilový design, který jsem si jako dítě zamiloval, nebyl u nás v dobách předešlých zrovna šlágrem. Díky tedy nakonec za myšlenky, které mě ke komerční grafice nasměrovaly, i když tomu moje elektrotechnické vzdělání zrovna neodpovídá.

Dnes je součástí naší agentury, plně vybavená reklamní dílna, grafické studio a fotostudio, které zajišťuje maximální uživatelský komfort, který naši klienti vyžadují.
Jako jedni z mála jsme v našem okolí schopni nápad nejen vymyslet, zpracovat, ale i vyrobit a instalovat v kvalitě a termínu, která je pro nás zavazující. 
Stále ale doufám, že cílem zůstane dobré řemeslo.

Kamil Sopko
zakladatel společnosti SOPKO s.r.o.

Kamil Sopko

Technologie

Průběžně inovujeme a zdokonalujeme služby a výrobní technologie, které jsou naší součástí. Plně si uvědomujeme stále sílící tlak na výslednou kvalitu produktů a tím i na krátké dodací termíny.

Důkazem naší dlouholeté snahy o maximální kreativitu a kvalitní technická řešení jsou ocenění Duhový paprsek, který jsme v minulých letech získali.

Jsme připraveni poskytnout dokonalý servis od vizualizace 3D, fotostudia, webdesignu, obalového designu, grafických návrhů a následně pak kvalitní digitální solventní tisk na strojích Mimaki s výhradním použitím originálních solventních inkoustů, které jako jediné zajišťují dostatečnou UV odolnost.
Dokonalou ochranu tisku zajišťuje profesionální laminátor Seal. Jednoduché řešení pro zvýraznění kontrastu a dokonalou ochranu tisku. Tisková média jsme získanými zkušenostmi zredukovali na ty kvalitnější z dostupných. Využíváme tedy především média 3M na celopolepy vozidel, abychom zajistili maximální možnou kvalitu jak provedení, tak trvanlivosti polepu.

Svařování a olemování rozměrnějších bannerů, neboli tzv. finalizaci provádíme na automatických svářečkách zn. UNIPLAN.
Při aplikaci polepu na desková média využíváme prosesionální řezačku desek zn. Keencut. Zajišťuje přesné řezání jak desek PVC, tak sendvičových kompozitních materiálů, ale i skla a podobných materiálů. Samozřejmostí je i nažehlovací lis.

Samostatnou a neoddělitelnou součástí našeho kompletního servisu je montáž reklamních zařízení, které vyrábíme ve vlastních klimatizovaných výrobních prostorách. Instalaci provádíme s použitím vlastního pojízdného lešení Layher s pracovní výškou 14m. Tiskový materiál, nebo světelnou reklamu Vám odvezeme dodávkou VW Crafter.
K dokonalému výsledku prispívá i profesionální studiová fototechnika s množstvím fotopozadí, zábleskových světel a profesionální zrcadlovky Canon 5D Mark III.
Tím se kruh uzavírá. Vše, co potřebujete k dokonalé prezentaci jste již nalezli.Jsme připraveni Vám vyhovět.